Посадка та пересадка рослин

  Ми пропонуємо послугу з пересадки рослин. Досвідчений флорист пересадить квіти у відповідності з усіма правилами та підбере землю, горщики і навіть підживлення спеціально для ваших видів рослин.

  Вартість пересадки рослин залежить від розміру горщика:

Пересадка в ємність до - 1 л. 30 грн. 

Пересадка в ємність 2 л. 50 грн. 

Пересадка в ємність 4 л. 80 грн. 

Пересадка в ємність 6 л. 110 грн.

Пересадка в ємність 10 л. 160 грн.

Пересадка в ємність 15-20 л. 210 грн.

Пересадка в ємність 20-30 л. 360 грн.

Пересадка в ємність 35 л. 390 грн.

Пересадка в ємність 40 л. 460 грн.

Пересадка в ємність 50 л. 660 грн.

Пересадка в ємність 80 л. 870 грн.

Або 20% від ціни рослини + торфосуміш + керамзит

 

    Якщо пересадка буде проводитися у вашому офісі, до вартості додається ще 250 грн. за виїзд фахівця. Ви можете не турбуватися за чистоту приміщення, ми використовуємо все необхідне, щоб не залишати за собою слідів.

   Ми так само можемо забрати рослини у Вас в офісі, зробити всі роботи в нашому приміщенні і привезти рослини назад, у зручний для Вас час. У такому випадку до вартості робіт додається 550 грн. в залежності від кількості рослини та їх обєму.

  Весна - час пересадки кімнатних рослин. Залежно від виду рослин, їх пересаджують раз на кілька років або щороку. Така процедура дуже важлива, адже земля рано чи пізно починає виснажуватися, і її потрібно змінювати на свіжу. Рослини потрібно міняти, якщо загнило коріння або закисла земля, а земляний кому так пронизаний корінням, що вони навіть пробилися через отвори внизу горщика.

   Щоб кімнатні рослини себе добре почували, потрібно вибрати необхідний горщик, правильно пересадити і вибрати потрібний субстрат. Про пересадку кімнатних рослин та корисні поради дізнаємося з цієї публікації.

 Пересадка кімнатних рослин

 Коли потрібно пересаджувати кімнатні рослини? Якщо рослина рушає в зростання, прийшла пора пересаджувати, але якщо вона навесні цвіте, слід дочекатися закінчення її цвітіння. Якщо зробити це раніше, великий ризик пошкодити молоді пагони.

 Хвойні рослини найкраще пересаджувати на початку літа. Цибулинні рослини пересаджують, коли закінчиться період спокою. Кактуси - на початку зими. Пальми в діжках можна пересаджувати після 10 років, дорослі рослини - 1 раз в декілька років, а молоді рослини - щороку.

 Види пересадки :

    - повна пересадка, коли міняється вся земля, очищаються коріння рослини від старої землі;

    - неповна, коли на коренях рослини залишається якась частина старої землі;

    - коли змінюється верхній шар землі.

   Коли рослині малий горщик, корені вилазять з горщика і обплели весь земляний кому. Тоді пересадку роблять в будь-який час року.

    Корисні поради, вибираємо горщик

 За розміром вибираємо горщик, щоб новий був у діаметрі на 3-5 см більше за попередній або, щоб старий вільно входив в новий горщик. Є 3 типи ємностей для посадки рослин: контейнер, кашпо і горщик. Зверніть увагу, що в кашпо немає дренажних отворів, а в горщику вони є, тому при покупці важливо їх не переплутати. Горщик потрібно вкласти в кашпо. Як правило, у контейнера суцільне дно. У ньому розміщують кілька рослин або кілька горщиків. Ємності для квітів часто виготовляють із пластику або глини. І ті й інші мають свої недоліки і переваги.

    Переваги глиняних горщиків

  Глиняні горщики складно перекинути, вони важкі. З них краще випаровується зайва волога, тому що глина має пористу структуру.

    Недоліки глиняних горщиків

 При падінні глиняні горщики легко розбиваються. Його пориста структура знижує довговічність горщика, і якщо пори забиваються мінеральними солями, то очистити їх буває просто неможливо. У цьому горщику швидко висихає ґрунт, але якщо горщик покритий глазур'ю, цього можна уникнути.

   Переваги пластикових горщиків

 Вони легкі і при падінні майже не ламаються. Утримують вологу, рослину в пластиковому горщику можна рідше поливати. Великий вибір за кольором, формою, їх легко мити.

   Недоліки пластикових горщиків

   Якщо часто поливати, у рослини загнивають корені, а ґрунт просто закисне. Влітку горщик може швидко нагріватися. Іноді рослини садять в ящики або дерев'яні діжки. Вони не сильно нагріваються на сонці, при різкому перепаді температури повільно остигають, але від води дерево може потемніти або розбухнути. Якщо правильно доглядати за кімнатними квітами, вони добре ростуть в дерев'яних, пластикових, або глиняних ємностях.

    Вибір землі

    Для рослин потрібно використовувати готові суміші, які можна придбати в магазинах. Нескладно буде підібрати для вашої рослини відповідну суміш, асортимент вибору великий. Щоб ґрунт у горщику не ущільнювався, в готову суміш додати крупний пісок, деревне вугілля, тирсу і невеликі камінчики. При покупці готової суміші зверніть увагу на те, для яких рослин вона призначена, терміни придатності, кислотність, склад і які добрива в неї додано. До пересадки розкрити упаковку, азот, який накопичився за час зберігання суміші, повинен випаруватися, або постраждають коріння рослини.

   Для пересадки і посадки кімнатних рослин не можна використовувати звичайну садову землю, вона просто не підійде за своїм складом, а також часто заражена хвороботворними організмами та шкідниками, вони в домашньому теплі розмножуються і можуть зашкодити рослині. Якщо немає можливості купити готову землю, стерилізують садовий субстрат: зволожте і пропарте субстрат в духовці протягом однієї години при температурі близько 80 або 100 °С.

     Підготовка горщика

 Вимити, якщо до цього він використовувався. Глиняний горщик замочити на ніч у воді, щоб позбавити горщик від обпаленого вапна; воно при з'єднанні з водою утворює для коренів шкідливі сполуки. На дно горщика насипати дренаж: черепки, шматочки цегли або керамзит. Дренаж засипати невеликим шаром землі. Добре полити рослину. Через годину обережно, однією рукою притримуючи земляний ком, перевернути горщик. Другою рукою акуратно зняти горщик із земляного кому. Щоб легше було їх відокремити, постукати краєм горщика об яку-небудь тверду поверхню.

    При пересадці великої рослини в дерев'яному горщику зняти обручі, а потім вже зняти дерев'яні частини. Намагаючись не пошкодити коріння рослин, загостреною паличкою або руками обережно очистити коріння рослини від верхньої землі. Загнивше коріння видалити. Пошкоджений корінь рослини присипати товченим вугіллям. Ущільнити землю навколо кома, поступово підсипати землю, щоб її рівень досяг основи стебла. Рослину полити. Іноді великі рослини небажано пересаджувати, досить просто замінити 5 см верхнього шару землі на свіжий шар. Тепер ми знаємо про пересадку кімнатних рослин і корисні поради, як пересаджувати домашні рослини. Бажаємо вам успіху в догляді за своїми зеленими рослинами. Нехай вони будуть здоровими, міцними, і своєю красою викликають захоплення!