Фітодизайн та озеленення приміщень

 

 

    Озеленення інтер'єрів житлових приміщень і офісів

Роль інтер'єрного озеленення в сучасному оформленні житлових, громадських та офісних приміщень безцінна.

 

Використовуючи різні рослини, можна прикрасити приміщення, задекорувати його непривабливі риси, підкреслити вдалі дизайнерські ідеї, істотно поліпшити мікроклімат. Це відмінна можливість створити квітучий сад серед похмурого бетону, перетворити на оазис пустелю з каменю, скла і металу, наповнити простір киснем і зеленню рослин. Все це можливо, якщо над вирішенням завдань працюють представники команди "Рослинний дім" - кваліфіковані біологи і дизайнери, які мають бездоганний художній смак, що дозволяє досягти гармонійного поєднання рослин з інтер'єром будь-якого приміщення, а також величезний досвід реалізації цікавих, по-справжньому унікальних проектів в області озеленення та фітодизайну.

 

 

    Тільки індивідуальні рішення в озелененні

 

 Озеленення приміщень - процес, який підпорядковується своїм законам і принципам, а також плід роботи декількох фахівців, що працюють в команді.

 

  Так, біолог враховує середовище проживання живих рослинних організмів, освітленість і вологість у приміщенні, яке озеленюють, технолог розраховує кількість рослин в композиції, дизайнер вибирає форми і матеріали кашпо з метою створення гармонійного інтер'єру, що підкреслює переваги і приховує можливі недоліки існуючих планувальних рішень.

 

 Кращі матеріали і технології

Якісне озеленення інтер'єрів житлових і офісних приміщень вимагає застосування кращих рослинних матеріалів . Тому в арсеналі живих художніх засобів «Рослинний дім» завжди присутні ретельно відібрані рослини, що мають ефектну забарвлення і форму. Нами враховуються найбільш актуальні і модні тенденції в сфері озеленення інтер'єрів. У поєднанні з сучасними технологічними рішеннями це дає чудовий результат.