Оренда горшків, рослин, декору та оформлення різних заходів

     Наша фірма надає унікальну послугу - оренду усіх товарів які є у Нас.  Асортимент, розумні ціни, гнучкі терміни зробили оренду товарів дуже популярним у різних областях озеленення.

Оренда предметів декору - запорука вашого позитивного настрою, будь-яке свято складається з деталей і дрібниць, які створюють антураж. Однак найчастіше інтер'єр приміщення, що орендується далекий від ідеалу. У таких ситуаціях послуга з прокату дуже важлива і зручна. 

Наші дизайнери та флористи готові брати участь в найкреативніших проектах:

Оформлення фотозони, ділових зустрічей, приватних вечірок, виставкових стендів, корпоративних заходів і т.д.

- Оренда рослин на короткий термін: якщо Вам потрібно озеленити офіс або конференц-зал до важливої наради чи свята, у Вас вечірка і Ви хочете вразити гостей тропічними джунглями, зовсім не обов'язково купувати дорогі рослини великого розміру або екзотичні ліани. Все це можна взяти у нашої фірми на прокат, і фахівці-дизайнери допоможуть Вам правильно розставити рослини в інтер'єрі та екстер'єрі.

- Оренда рослин на тривалий термін: якщо Ви хочете здивувати гостей в заміському будинку влітку, можете взяти у нас напрокат величезний вибір рослин. Тривалий термін оренди квітів підходить для кафе, ресторанів, готелів і турфірм.

  Послуги по догляду за наданими в оренду рослинами надаються тільки за погодженням сторін і оплачуються окремо.

  У разі загибелі рослини з вини замовника, останній виплачує неустойку в розмірі 100% від вартості даної рослини згідно з розцінками на виробничій базі.

  Якщо Ви не хочете розлучатися з наданими в оренду рослиною, то можете її викупити із солідними знижками.

  Вартість оренди рослин у Києві на добу терміном до 4 днів становить від 5 до 25% залежно від ціни рослини. Якщо термін оренди більше 4 днів - вартість розраховується індивідуально, а також додається ціна послуг з обслуговування.

Рослини :

1-доба 19%

2-доби 27%

3-доби 35%

Приклад : Ціна товару 100 грн., прокат

1-доба 19 грн.

2-доби 27 грн.

3-доби 35 грн.

Горшки та декор :

1-доба 20%

2-доби 25%

3-доби 30%

Якщо вас цікавить тільки прокат - зробіть замовлення через корзину на сайті з позначкою "Оренда товару».

Зв'яжіться з нами за номероми 099-207-67-03, 098-221-77-17 (разом ми визначимося з ключовою ідеєю проекту і підберемо потрібні реквізити).

У вартість оренди не включено: доставка, повернення і монтаж.