Вплив кондиціонера на кімнатні рослини

Обладнуючи кондиціонерами свої домівки, ми часом мало замислюємося над тим, який вплив матиме кондиціонер на наших улюбленців - домашніх тварин, акваріумних рибок, рослин - одним словом, на ту флору і фауну, яка оточує нас у нашому власному домі і приносить нам щоденну радість спілкування з представниками живої природи.

Кондиціонер не шкодить рослинам і тваринам.

Слід відразу зазначити, що наявність кондиціонера в квартирі або в заміському будинку не надає помітного шкідливого впливу на живність. Скоріше навіть навпаки, ваші вихованці скажуть вам спасибі за підтримку постійного мікроклімату за допомогою кондиціонера. Потрібно тільки правильно вибрати кондиціонер і його місце розташування в приміщенні, щоб захистити ваших улюбленців від можливого протягу.

Більш того, найбільш теплолюбні і витончені декоративні кімнатні рослини можуть загинути як раз через відсутність кондиціонера, адже в цьому випадку вони не будуть надійно захищені від можливих раптових перепадів температур, які трапляються, якщо мікроклімат у кімнаті не контролюється кондиціонером.

Використання кондиціонера в зимовому саду.

Так, наприклад, у вашому зимовому саду або оранжереї ви можете встановити кондиціонер саме з метою підтримки тієї температури, яку люблять висаджені вами рослини. Адже справжнім садівникам-любителям добре відомо, що далеко не всі культури витримують і добре переносять високу температуру, і в цьому випадку їм на допомогу прийде побутовий кондиціонер, який в змозі тримати в вашому квітнику той рівень температури і вологості, який ви побажаєте.

Для дуже багатьох рослин вологість повітря має критичне значення. Новітні моделі кондиціонерів вже обладнуються вбудованими зволожувачами повітря і забезпечуються при цьому спеціальними високочутливими датчиками, що вказують кондиціонеру на те, що прийшов час збільшити або зменшити вологість у приміщенні.

Тому своєчасне придбання і установка домашнього кондиціонера - це не тільки турбота про себе і своє здоров'я, але й допомога всім «мешканцям» вашого будинку.

Бажаємо Вам гарного мікроклімату у Вашому домі!