Топ-5 незвичайних горщиків для кімнатних рослин

Квіти у вазонах - прикраса не тільки для твого підвіконня. Якщо підібрати до домашньої рослини яскравий, не банальний горщик, то таку композицію можна сміливо поставити навіть на найбільш видному місці у квартирі.

1. Туфелька із квіткою

Ідею посадити рослину в туфлю на високому каблуці втілила автор незвичайної колекції кактусів і сукулентів Rachel Mahlke.

Вона стверджує, що такий предмет декору відображає представницю прекрасної половини людства в несподіваних життєвих ситуаціях.

Дизайнер говорить, що така композиція - тільки для сміливих жінок.

Топ-5 незвичайних горщиків для кімнатних рослин

2. Білка в дуплі

Щоб улюблена квітка завжди пахнула, посадіть її в кумедний горщик, у якому рослина саме "п'є" воду стільки, скільки необхідно, адже полив здійснюється не зверху, а знизу. А білка служить симпатичним індикатором рівня води в нижньому резервуарі.

Такий вазон практично ідентичний зі звичайним горщиком із блюдцем: рослина також усмоктує воду із блюдця через дренажні отвори як і у звичайному резервуарі. Якщо рівень води в горщику недостатній, то видні тільки вушка білки, а коли підливаєш води - то в дуплі з'являється хитра руда мордочка! Білка своїм положенням нагадає, коли рослині потрібно долити води.

Горщик з білкою в яскравій колірній гамі стане кумедною прикрасою дитячої кімнати, кухні і навіть офісу.

Топ-5 незвичайних горщиків для кімнатних рослин

3.Hi-Tech композиція

Дизайнери Peter Bottazzi і Denish Bonapace придумали, як з непотрібних меблів зробити чарівне пристосування для кімнатних рослин.

Така новинка одержала назву Da Morto A Orto, що означає "від надлишку до достатку".

Топ-5 незвичайних горщиків для кімнатних рослин

4. Рослина в книзі

Для тих, у кого в домі знайдеться багато старої непотрібної літератури підійде ось таке неординарне рішення: використовувати книгу як горщик для квітки.

Дизайнер Russell Brown стверджує, що це зовсім не складно і дуже практично.

Топ-5 незвичайних горщиків для кімнатних рослин

5. Горщик з фотографією

Стандартний вазон для квітки і обличчя людини, як не дивно, мають схожу форму. А якщо для кімнатної рослини підібрати горщик з фотографією близької людини, то можна щораз радувати таким предметом декору не тільки себе, а й своїх гостей. Вони напевно оцінять винахідливість і визнають це кумедним і незвичайним.

Топ-5 незвичайних горщиків для кімнатних рослин