Рослини на кухні

У сучасних кухнях зазвичай багато світла, що, безсумнівно, є гарною умовою для вирощування гарних соковитих рослин. Рослини на кухні принесуть вам не тільки користь, але й стануть чарівною прикрасою.

Ідеальним місцем для розміщення рослин є підвіконня, особливо для тих, які люблять багато світла, наприклад, кактуси і сукуленти, герані і традесканції.

Крім того, відразу спробуйте виростити і пряні трави: петрушка, васильок, а також зелена цибуля і навіть мініатюрні овочі начебто кімнатних томатів.

Для рослин зі звисаючими стеблами можна використовувати навісні шафки, правда там їх буде важче поливати.

Пам'ятайте, що не варто розміщати рослини на полицях поблизу плити, біля мийки або дверей. Взагалі, краще не заставляти рослинами весь простір - набагато краще та оригінальніше буде виглядати наперед продуманий варіант.

Для кухні пригодяться практично всі кімнатні квіти. Проте є декілька вимог: не повинно бути багато голої землі (все-таки поруч продукти), вибирайте цільні ємності – кашпо, наприклад. Особливо гарні рослини із глянсовими листками (фікуси, монстера, пальми, філодендрони).

Серед трав на кухні особливо доречні: коріандр, петрушка, васильок та тимьян. Вони і красиві, і мають фітонцидні властивості, також практична користь від них безсумнівна - у вас на столі завжди буде свіжа зелень. Тому приготуйте суп, м'ясні страви чи салати і прикрасьте всю цю смакоту свіжою зеленню, вирощеною на власному підвіконні. Оскільки зараз триває піст, пропоную Вам приготувати салат мимоза. А в якості декору використайте петрушку!

Бажаємо Вам затишку на вашій кухні та смачних страв!