Прикрасьте вікно і балкон вашого будинку: бальзамін і петунія

Звичайно квіти на балконі - це прекрасний спосіб прикрасити свій будинок. Крім цього красиво оформлений балкон з грамотно підібраними кольорами, змусить із заздрістю дивитися сусідів у вашу сторону. Якщо ви любите квіти, то спробуйте завести у себе і такі рослини, як бальзамін і петунія. Вони невибагливі, добре приживаються, а головне, надзвичайно красиво цвітуть. Природно, інші квіти теж мають свої переваги, але за ними складніше доглядати, вони більш вимогливі до умов розведення (освітлення, тепло і т.д.)

Бальзамін і петунія - красиві квіти, які здатні прикрасити ваш будинок. Ці рослини так чудово цвітуть, що просто неможливо залишитися до них байдужим. Але ж вони ще й невибагливі!

Бальзамін кімнатний - пишність вашого вікна

Бальзамін, напевно, найпопулярніша рослина. Його різноманітність неймовірна - більше 500 видів! Цвіте бальзамін кімнатний практично ціле літо. Максимальна висота його досягає 60 см. У бальзаміну, великі листки, розташовані рівномірно по всій довжині стебла. Квіти яскраві, різноманітних відтінків, від чисто білого до червоного. Стебло рівне, трав'янисте.

Бальзамін - дуже вологолюбна рослина, і при цьому любить сонце. У той же час, в тіні рослина росте погано, тому для успішного розведення, вам потрібно знайти золоту середину. Незважаючи на свою вологолюбність, при поливанні слід бути обережним, щоб не допустити застою води в горщику. Це принесе велику шкоду корінням рослини.

Можливе пошкодження бальзаміну кімнатного грибками, від чого рослина жовтіє і в'яне. В цьому випадку квітку необхідно обробити фунгіцидами.

Петунія ампельна: вирощування на балконі

Петунія ампельна - рослина висотою до 35 см з прямостоячими або сланкими стеблами. Листя її ворсисті, по черзі розташовані по всій довжині стебла. Цвіте красивими, густими, яскравими квітками правильної форми. Петунія ампельна добре росте на освітлених сонцем місцях, а тому чудово підходить для прикраси балкона.

В наші дні її широко використовують при оформленні балконів, клумб, терас.

Як правило, її не вирощують в домашніх умовах з насіння. Її вирощують розсадою в горщику або в контейнері, а на початку травня висаджують розсаду петунії на клумбу або в ящик. Розсада петунії добре переносить заморозки, тому можна не побоюватися і висаджувати її в ранні терміни. Отже, вирощування петунії є нескладним.

На відкритому повітрі квітка може бути пошкоджена попелицею, а молодим листям петунії люблять ласувати равлики. Від цих неприємностей можна позбутися, якщо періодично обробляти рослину відповідними інсектицидними препаратами.