Які квіти подарувати на 8 березня?

Ця стаття буде корисною для чоловіків, особливо 8-го березня. Але, не обов'язково чекати свята, щоб подарувати квіти своїй коханій, мамі чи колезі або шукати для цього спеціальний привід. Але у свято, а особливо на Жіноче свято, кожна жінка має право очікувати якщо і не подарунка, то букету квітів точно. Вибір букета до 8 березня вимагає особливого підходу і відрізняється від вибору квітів з приводу інших свят. Наприклад, на День Святого Валентина ви подаруєте букет квітів коханій чи дружині, але не будете дарувати його колезі по роботі, своїй начальниці або підлеглій, адже це може неоднозначний натяк . Букети на День Народження або з приводу якої-небудь важливої події в житті жінки можуть бути настільки шикарними та дорогими, що їх можна якщо і не вважати самостійним подарунком, то сміливо включати в його загальну вартість.

8 березня - особливий день. У це свято будь-який чоловік може подарувати квіти, теоретично, будь-якій жінці, не хвилюючись, що це буде сприйнято як неоднозначний натяк. Більше того, якщо чоловік залишить без уваги яку-небудь із жінок, з якими він зустрічається із дня у день у повсякденному житті, це може спричинити не дуже приємні для нього наслідки. Принаймні, в очах жінки, котрій він не приділив увагу, його статус має може понизиться. Щоб полегшити завдання, я дам вам кілька простих порад про те як вибрати букет для жінки на 8 березня.

Як вибирати букет на 8 березня?

Кожна квітка щось означає, тому вибір букета на 8 березня нетривіальне завдання. Більшість жінок прекрасно розбираються в цій "квітковій" символіці, тому склад букету, його розмір та компонування, а також домінуючий колір повинен відображати ваше особисте відношення до жінки, для якої цей букет призначений.

Для Ваших коханих

Якщо ви даруєте букет жінці, з якої вас зв'язують близькі інтимні відносини, - сміливо вибирайте букет із червоних троянди або червоний колір як домінуючий. Це можуть бути і чорні оксамитові троянди, червоні хризантеми чи червоні гладіолуси, які теж виявляють Вашу пристрасть. Але все-таки , краще зупинитися на червоних трояндах. Ви можете вибрати або замовити букет у вигляді серця. Таким чином, не тільки колір і склад, але й форма букета буде відображати ваше почуття до жінки.

Для любих та дорогих

Якщо ви симпатизуєте жінці або навіть кохаєте її, але ваші відносини ще настільки серйозні, зробіть акцент на рожевих тонах. Це можуть бути ті ж троянди, але тільки рожеві. Взагалі, у подібних випадках, краще віддавати перевагу пастельним і неяскравим тонам.

Для родичів

Приблизно такого ж принципу, як описано вище, потрібно дотримуватися, якщо ви даруєте квіти свої молодшій родичці жіночої статі. Але на відміну від потенційних коханих, для цієї категорії жінок ви можете вибирати для букету світлі відтінки синього чи інших кольорів. Старшим родичам підійдуть більші різнобарвні букети з домінуючим кольором, який може бути кожним по вашому вибору - жовтим, білим чи червоним.

Для колеги по роботі

Якщо ви хочете подарувати букет жінці, з якою вас пов'язують винятково робота чи просто дружні відносини, зупиніть свій вибір на різнобарвному невеликому букеті, у якому будуть польові квіти та трави. Букети подібного роду не повинні мати яскраво вираженого кольору, і не повинні складатися із квітів одного виду, щоб не було спокуси трактувати їх якимось чином, а тільки лише як знак уваги, і не більш цього. Можна також подарувати, наприклад, гіацинти у вазонах.

Намагайтеся уникати дарувати одноколірні букети, що складаються винятково з жовтих чи білих квітів. У різних людей різні симпатії до кольорів. Хтось певен, що жовті квіти - символ розлуки, а білі - символ жалоби. Не думаю, що вам буде приємно, якщо ваш букет викличе в жінки негативні емоції. Але навіть якщо ви помилитесь, але подаруєте квіти від душі і не просто покладете їх на стіл, або мовчки всунете їх у руки, а скажете жінці кілька приємних слів, вона вибачить вам будь-який, навіть дуже недбалий вибір квітів.