Як визначити чи квіти свіжі?

Кожна людина любить свіжі квіти. І чим більш свіжими Ви одержуєте квіти, тим довше вони простоять. Але як зрозуміти - наскільки свіжі квіти є перед Вами? Наші рекомендації допоможуть Вам самим визначати свіжість квітів. Нижче наведені поради про те, як вибрати найбільш свіжі квіти.

Листя

Листя і стебла рослини повинні бути зеленого кольору без будь-яких коричневих країв.

Ступінь розпускання

Бутон квітки, який розпустився повністю, повинен мати правильну форму, відповідну кожному конкретному виду квітів. У момент одержання Вами квітів бутони можуть бути закритими, але готовими розкритися. Це означає, що ще два дні і вони розпустяться повністю. До цього часу квітам знадобиться більш простора ваза для повної насолоди життям.

Цвітіння квітів є унікальним для кожного сорту і визначається правильною формою для кожного конкретного типу квітки. В щойно придбаному букеті квітів бутони повинні бути закриті, але трохи прагнути до відкриття, показуючи, що вони збираються розцвісти протягом двох днів. Ви зможете насолодитися життям квітів набагато довше, якщо Ви помістите їх у вазу.

Еластичність

Свіжість квітів визначається рівнем насиченості вологою. Чим більше насичені вологою квіти, тим свіжіші вони і тим довше вони будуть стояти. Обережно відігніть пелюстки квітки. Якщо після цього вони приймуть свою початкову форму, - квітка свіжа і добре насичена вологою. Якщо квітка не свіжа, - пелюстки не будуть вертатися на колишнє місце, і стануть в'ялими і слабкими.

Наявність тичинок

Короткі тичинки або тичинки, розташовані в центрі квітки, містять квітковий пилок, що символізує зрілість квітки. Для того, щоб розмножуватися, квіткова тичинка виробляє пилок і часто липку субстанцію (навіть після того, як квітка зрізується). Квіти, які виробили пилок - дозріли.

Квіти в бутонах, у яких ще немає пилка, є більше "молодими", а значить свіжими.

Колір

Кольори і насиченість свіжих квітів повинні бути яскравими.