Як кімнатні рослини впливають на здоров'я і життя людини

Кімнатні рослини є в кожній квартирі. Вони не тільки очищають повітря, але і наповнюють нас позитивними емоціями, а іноді навіть допомагають позбутися хвороб. Але домашніх рослин безліч. Як їх правильно вибрати і розмістити в будинку?

Вперше в країнах Європи кімнатні рослини з'явилися в XV столітті. Їх привезли зі своїх подорожей англійські, португальські, голландські та іспанські мореплавці. А от у житлах простих людей ці заморські нововведення з'явилися тільки на початку XX століття.

Народні прикмети по-різному трактують шкоду і користь, які можуть приносити кімнатні квіти. Наприклад, за однією з прикмет, не можна в квартирі тримати плющ, так як він виганяє з дому чоловіків, кали ж, які стоять на вікні, є провісниками скорботи. Але не все так сумно, адже більшість квітів володіє позитивною енергетикою. Наприклад, оксаліс обіцяє удачу в коханні, цитрусові допомагають поліпшити добробут, гібіскус наповнює пристрастю люблячі серця, а традесканція здатна захистити від пліток.

Кімнатних рослин в спальні має бути небагато і стояти вони повинні на видаленні від ліжка. Квітучі краще забрати, тому що вони здатні забирати життєву енергію у жінок. Тут дуже корисно розміщувати алое, каланхое, герань, антуріум.

Хлорофітум сприяє перетворенню негативної енергії, тому його краще розмістити на кухні, де найчастіше збираються всі члени родини. А ось фікусу краще стояти у вітальні, де збирається багато людей, адже він має здатність гасити суперечки. У кімнаті, де перебуває хворий, слід поставити герань. Цікавий факт: чим більше кімната наповнена негативною енергією, тим швидше буде рости ця квітка. Коли в сім'ї зникає взаєморозуміння, першою реагує традесканція: листя починають жовтіти і опадати. Тоді вам слід подумати про покупку миртового дерева - символу подружнього щастя - здатного повернути мир і спокій у ваш дім.